نتایج جستجو برای عبارت :

آمادگی برای امتحانات خرداد

باسلام خدمت همگی چند روز بود نبودم دلیلش این است که داشتم امتحانات مستمر خرداد رو می دادم. خیلی خوشحالم چون امتحانات مستمر خرداد رو به خوبی پشت سر هم گذارندم اما اگر توجه کرده باشید در پست قبلی گفتم که 90 درصد امتحانات از سایت قلم چی است یعنی همه مدرسه می دونستند و می رفتند دانلود می کردند ولی من هیچ وقت این کار رو نکردم چون همه این ها در خرداد با مشکل مواجه می شوند و نمی توانند همه درس ها رو بخونن اتفاقا من هم در کلاس و هم در زنگ های تفریح کتاب ت
باسلام خدمت همگی چند روز بود نبودم دلیلش این است که داشتم امتحانات مستمر خرداد رو می دادم. خیلی خوشحالم چون امتحانات مستمر خرداد رو به خوبی پشت سر هم گذارندم اما اگر توجه کرده باشید در پست قبلی گفتم که 90 درصد امتحانات از سایت قلم چی است یعنی همه مدرسه می دونستند و می رفتند دانلود می کردند ولی من هیچ وقت این کار رو نکردم چون همه این ها در خرداد با مشکل مواجه می شوند و نمی توانند همه درس ها رو بخونن اتفاقا من هم در کلاس و هم در زنگ های تفریح کتاب ت
برنامه امتحانات نوبت اول آموزشگاه به دانش آموزان ارائه شد. امتحانات طبق دستورالعمل اداره ذیربط از 7 لغایت 25 دی ماه برگزار می گردد. امید است با تلاش دانش آموزان عزیز و حمایت خانواده های گرامی در پایان برای یک یک دانش آموزان توام با موفقیت باشد برنامه امتحانات نوبت اول
احتراما مقتضی است مدیران محترم مدارس موارد ذکر شده در ذیل را مطالعه ونسبت به بکارگیری آنها اقدام نمایند .
1) امتحانات داخلی مدارس همانند امتحانات نهایی با جدیت تمام باید برگزار گردد. ( شیوه نامه و شرح وظایف عوامل اجرایی امتحانات و نمون برگها و نمونه صورتجلسات جهت استفاده
ادامه مطلب
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
حکم شرعی تقلب در امتحانات

احکام شرعی در خصوص تقلب در امتحانات

با
توجه به نزدیک شدن به ایام امتحانات مدرسه و دانشگاه حکم شرعی و نظر مراجع
تقلید در خصوص تقلب در امتحانات را برای شما کاربران گرامی گردآوری نموده
ایم.
حکم شرعی تقلب در امتحان:
ادامه مطلب
بهترین روش  درس خواندن در زمان امتحانات
روش درس خواندن در زمان امتحانات در بین دانش آموزان متفاوت می باشد.
ولی اکثر آنها در پی روشی هستند که بتوانند درست مطالعه کنند و در امتحانات موفق شوند.
روش صحیح مطالعه چهار مزیت اساسی زیر را برای دانش آموزان دارد:
-کاهش زمان مطالعه
-افزایش میزان یادگیری
ادامه مطلب
قبل از هر چیزی باید عذر خواهی کنم که مدتی از وبلاگ دور بودم !!راستش امتحانات شروع شده بود و من سخت درگیر امتحانات بودم تا بتوانم امتحانات را با موفقیت و آنجور که خودم دوست دارم به پایان ببرم.البته خیلی در خور تشویق نبودم ولی ای بدک نبود و نمراتم به نظر خوب بود با این حال این وضعیت باعث فاصله از وبلاگ نبایست میشد که متاسفانه شد. شایان ذکر اینکه هنوز هم امتحانات من تموم نشده و تا 25دیماه ادامه داره ولی خوب راستش برخی از دوستان لطف داشتن و با نظر خو
برنامه امتحانات نهایی پایه دوازدهم تمام رشته ها در لینک زیر
https://t.me/joinchat/AAAAAFlmaACSR3WLtXQOhA
کانال اطلاع رسانی امتحانات نهایی پایه های دوازدهم تجربی،ریاضی،انسانی
http://telegram.me/davazdahumi
کانال اخبار امتحانات نهایی دوازدهم    
کانال امتحانات نهایی پایه دوازدهم
عکس های جالب و دیدنی روز 22 خرداد 1398
برداشتن آب از دریاچه ای خشک شده در “چنای” هند/ رویترز
اتاق تخلیه استرس در نمایشگاه لوازم مصرفی برقی در شهر شانگهای چین/خبرگزاری فرانسه
عکس فارغ التحصیلی دانش آموزان مدرسه ای در “جیانگسو” چین
جنسیس جی 80 مدل 2018
استقبال از گردشگران اروپایی در بندر شهر کلمبو سریلانکا/ رویترز
بدون شرح
گاوبازی در مادرید اسپانیا/EPA
robeka robeka.ir تصاویر دیدنی تصاویرجالب تصاویرجالب و دیدنی روبکا عکس های جالب عکس های جالب و دیدنی عک
13 خرداد را جشن میگیرم خودم تنهایی 
با خیل ارزوهایی که در دلم کشته شدند امسال و دم نزدم
نگاه کودکان گرسنه را به لقمه ی غذا دیده اید؟ 
من همانطور به سیزده خرداد نگاه  میکنم
نمیتوانم برای داشتنش صبر کنم 
برای نفس کشیدن با ارامش نمیتوانم صبر کنم نمیتوانم صبر کنم 
خرداد هم کم کم داره میره
به نظرم امسال خرداد نسبت به سالهای قبل خنک تر بود
پر بود از بارندگی های قشنگ
تگرگ وسط خرداد که دیگه حرف نداره
اصفهان امسال خرداد زاینده رود رو داشت... بارندگی های قشنگ عصر
خدا کنه تابستون هم همینجور خوب و عالی باشه و از گرما کلافه نشیم
طبق معمول پشت میزم مشغول انجام دادن کارها هستم
ادامه مطلب
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، چند سالی است امتحانات نهایی دانش‌آموزان به بازاری برای کسب درآمد توسط افراد فرصت طلب تبدیل شده است. بازاری که با سوءاستفاده از نوجوانان کشور به بهانه فروش امتحانات نهایی، درآمدهایی را نصیب برخی افراد می‌کند.
این شبکه‌ها که عمدتا در فضای مجازی و کانال‌های تلگرامی یا اینستاگرام فعالیت می‌کنند، صبح روز امتحان سوالات را به دست مشتریان خود می‌رسانند و برای خرداد ۹۷ فعالیت آنها برای تبلیغات و بازا
عکس های دیدنی و جالب 15 بازدید
گلف بازی در ساحل کالیفرنیا
زنان مسئول صندوق های رأی انتخابات ریاست جمهوری قزاقستان
فروشنده دوره‌گرد سیر و پیاز در شهر هاوانا کوبا/ خبرگزاری فرانسه
بدون شرح
یک طرفدار تیم ملی کریکت پاکستان در بازی این تیم مقابل استرالیا در جام جهانی کریکت در بریتانیا/ گتی ایمجز
بدون شرح
بازدید
“سوفی” با لقب سلطنتی “کنتس وِسِکس” همسر شاهزاده “ادوارد” از اعضای
خاندان سلطنتی بریتانیا از اردوگاه آوارگان سوری در دره “بقاع”
دفاع پروپوزال 12 خرداد 98 ساعت 11/30 - تا پنج شنبه  9 ام خرداد اعلام آمادگی بفرمایید و پروپوزال تایید شده توسط استاد راهنما را به اساتید داور ایمیل بفرمایید. 
بدیهی است بعد ار آن تاریخ پذیرفته نمی شود. 

داورها 
دکتر موسوی
دکتر خیرآبادی
مدارس هیئت امنایی به دلیل داشتن کادر آموزشی ، کادر تربیتی خوب و همچنین شهریه نسبتا پایین چند سالی است مورد توجه بسیاری از دانش آموزان و والدینشان قرار گرفته است . دانش آموزان متقاضی این مدارس باید در بازه زمانی بعد از امتحانات نوبت دوم خرداد تا پایان مرداد ماه ثبت نام خود را در این مدارس انجام دهند . 
مدارس هیئت امنایی در مقاطع ابتدایی ، متوسطه اول و دوم اقدام به پذیرش دانش آموز می کنند و دانش آموزان تنها با تحویل مدارک و داشتن شرایطی که مدرس
✅شنبه ۱۸ خرداد چهارم ۱ از ساعت۸ تا۱۰ 
✔چهارم ۲ از ۱۰ تا ۱۲
✅یکشنبه ۱۹ خرداد ۸تا ۱۰  چهارم ۳ 
✔پنجم ۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۲
✅دوشنبه ۲۰خرداد ۸ تا۱۰ پنجم ۲ 
✔ پنجم ۳ ساعت ۱۰ تا۱۲
✅ سه شنبه۲۱ خرداد ششم 
⭕جهت تحویل پرونده حضور ولی الزامی است...
در شرایطی که مدارس برخی شهرهای کشور به دلیل آلودگی هوا تعطیل شده است، امروز امتحانات نهایی حدود ۱۴۷ هزار دانش‌آموز در سراسر کشور برگزار می‌شود.
در همین راستا دانش آموزان دنبال راه هایی برا آلوده کردن هوا هستند
این جمله توی گوگل داره سرچ میشه:
‏چگونه هوا را آلوده کنیم؟
فایل سوال  امتحانات  هماهنگ پایه نهم مانند سالها ی قبل نیم ساعت قبل از شروع امتحان از طریق اتوماسیون اداره به مدارس ارسال میگردد. 
رمز سوالات یک ربع قبل از  شروع امتحان توسط امتحانات استان از طریق  SMS  به گوشی همراه مدیر ارسال میگردد.
مقتضی است مدیران
ادامه مطلب
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش باحضور در برنامه «انتهای الوند» شبکه دو سیما درباره راهکارهای دستگاه تعلیم و تربیت برای تداوم امر آموزش در ایام تعطیلی کرونا و نحوه برگزاری امتحانات و اتمام سال تحصیلی توضیح داد.

علیرضا کمرئی در این برنامه با اشاره به ایجاد بحرانی که بیش از 80 درصد نظام‌های آموزشی را در دنیا درگیر کرده است گفت: امروز در همه دنیا فرایند آموزش متوقف شده است که این شرایط متفاوت تبعات منفی و مثبتی برای ما در پی داشت. از طر
در تاریخ 2/10/97 چهارمین جلسه ی شورای دانش آموزی در محل دفتر مدرسه برگزار گردید در این جلسه از زحمات دانش آموزان عضو شورا تشکر شد مسول کمیته ی علمی درخواست فرجه برای امتحانات نوبت دوم، همچنین تعطیلی کلاس های درس همزمان با امتحانات را خواستار شد . مسئول کمیته ی ورزشی قرار شد تا پایان امتحانات نوبت دوم ، اعلام توقف فعالیت های تربیت بدنی و ورزش را اعلام نمایند.در خاتمه نظارت بر حسن اجرای طرح مدام آذر ماه به عهده ی دانش آموزان عضو شورای دانش آموزی گ
با سلام
شروع امتحانات ترم دوم از شنبه مورخ 98/2/21 ( 21 اردیبهشت ) می باشد که برنامه بزودی بر روی سایت قرار خوهد گرفت .
برنامه امتحانات ترم دوم  سال 98 - 97 
پایه های دهم و یازدهم کلیه ی رشته ها         دانلود        بزودی
پایه سوم رشته دیزل و برق صنعتی                 دانلود          بزودی
سلام علیکمطاعاتتون قبول
به اولین روز از خرداد ماه 1398، خوش اومدید...
خردادی ها، تولدتون مبارک
به قول شاعر:
ماه خرداد بر تو فرخ بادآفرین باد بر مه خرداد
ماه خرداد سالها برای همه ما ماه استرس زائی بوده اما الان دیگه نه...تازه می بینم ماه قشنگیه(لبخند) البته به پای اردیبهشت که نمی رسه و البته هیچ ماهی، اردیبهشت نیست(لبخند)
ادامه مطلب
خیلیا هستن امتحانات رومثل یک شتری میدونن که در خونه همه خوابیده و دوران استراحت و غفلت میشه براشون ولی باید توجه کنید امتحانات فرصت جلو زدن از رقیباست و با یک برنامه و روش درست درس خوندن میتونید چند برابر از رقیباتون بیشتر جلو بزنید پس توضیحات استاد شیرافکن رو مشاور ۱۷۴ رتبه زیر هزار کنکور ۹۸ بودن رو گوش بدید توضیحات ادامه دارد …

برای دیدن این ویدیو به این آدرس مراجعه کنید: راهکارهای مدیریت زمان
دانلود گلچین آهنگ های خرداد 98
بهترین آهنگ های خرداد ماه 1398 با کیفیت 320 منتشر شد
[ اختصاصی از شهر موزیک + آپدیت شده تا 11 خرداد ]

آهنگ های خرداد 98

سوپرایز این ماه پایگاه شهر موزیک برای شما
اینبار با بهترین آهنگ های جدید خرداد 98 به صورت یکجا
گلچینی از منتخب موزیک ها برتر و پربازدید خرداد ماه به صورت اختصاصی
دانلود با لینک مستقیم و کیفیت 320 به صورت یکجا و تکی
شهر موزیک رو بخاطر بسپارید و تا آخر همین ماه
با بهترین آهنگ های خرداد ماه در کنار ما باشید .
سوالات ریاضی هشتم خرداد ماه سال 98

دراین مطالب از وبلاگم براتون سوالات ریاضی هشتم خرداد ماه سال 98 رو آماده کردم میتوان در ادامه مطلب آن را دانلود کنید

جهت دانلود سوالات روی لینک زیر کلیک کنید

حجم 2.15 مگابایت

دانلود

امیدوارم که خوشتون اومده باشه
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
یکی از دغدغه های دانش آموزان بعد از ایام امتحانات این است که سطحشان در هر درس در چه حد است !!!
من نیز پس از ایام امتحانات دچار این سردرگمی شده بودم که پس از استفاده از این کتب توانستم یک ارزیابی مفید و جامع نسبت به خود داشته باشم.  یا به عبارت دیگر پس از مطالعه ی دروس نیم سال اول و هم چنین دروس پایه در پی یافتن نقاط ضعف و قوت خود بودم.
ادامه مطلب
عکس های جالب و دیدنی روز 25 خرداد 1398 در سایت روبکا مشاهده نمایید
مهمانی سالانه کلاه در نیویورک/ خبرگزاری فرانسه
پرواز بالون ها در استان نوشهر، ترکیه
پرواز پرنده های نظامی توپولوف تو-160 و تو-22ام3 برفراز آسمان مسکو، روسیه
تویوتا جی تی 86 مدل 2019
فعالیت کشاورزان در مزرعه برنج- هفئی، چین
قایق‌های ماهیگیری در بندر کراچی پاکستان/ آسوشیتدپرس
دومین سالگرد حادثه آتش‌سوزی در برج “گرنفل” لندن/ گتی ایمجز
رونمایی از نخستین لباس پرنده ساخت کمپانی
شهروز انزلچی بود

بخاطر همین حس خوبی بهش نداشتم
سر کلاس ها دیر میومد

همیشه هم ته کلاس مینشست ،ازکنارمم که رد میشد بوی سیگارش سرمو میبرد.
و...
تو امتحان آخر ترم ،تو یک سالن بزرگ که 300 نفر جا میشدن ،از شانس بد، جاش بغل دستم افتاد:|
اعصابم خورد شد تو دلم گفتم :حتما تقلبم میخواد:((
اصلا نگاش نکردم رومم به سمت چپم کردم که چشم تو چشم نشیم.
آخرای امتحان یک باری صدام کرد اما جواب ندادم.
برای بار دوم که صدام کرد ،تو دلم گفتم حالا فوقش یک سوال نشونش میدم
تا ن
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم...
خرداد ماه جان چه عجب!!! بالاخره تموم شدی.. مرسی.. اه...

تیرماه جان!!! آمدی که داغ دل تازه کنی به هزار و یک داغ آشکار و نهان... مادر داشتی آرزو می کردم به سوگت بنشیند که سوگ نشین توایم...
تیر ماه بی سرانجامی توی سیگار بهمنت باشد.... (با اندکی تحریف)
عکس های جالب و دیدنی روز 29 خرداد 1398 در روبکا مشاهده نمایید امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره.
خشک کردن یک نوع غذای خمیری ادویه‌دار در آگارتالا هند/ گتی ایمجز
تصاویر دیدنی
چهار زنبورخوار در روستایی در چین
تصاویر روز
عبور یک خرس قطبی در خیابانی در شهر صنعتی” نوریلسک” در منطقه سیبری روسیه/ رویترز
تصاویرجالب
شستشوی یک اسب در ساحل باریکه غزه
تصاویرجالب و دیدنی
مراسم آغاز رسمی کارزار انتخاباتی ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا د
احتمال برگزاری آزمون استعدادهای درخشان بعد از ۱۵ خرداد
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان:
برای اعلام زمان آزمون باید منتظر بمانیم تا ببینیم ستاد کرونا چه زمانی اجازه برگزاری آزمون را می‌دهد. پیش فرض ما این است که آزمون در خرداد ماه برگزار خواهد شد و امیدواریم تا آن زمان مشکل برطرف شود.
احتمالا آزمون مدارس استعدادهای درخشان بعد از ماه مبارک رمضان و تقریبا بعد از ۱۵ خرداد ماه برگزار خواهد شد.
✅ خرداد ماه، آزمون استخدامی در نهاد ریاست جمهوری
ثبت‌نام در آزمون استخدامی در دستگاه‌های وابسته به نهاد ریاست جمهوری از پنجم خرداد آغاز می‌شود و تا ۱۱ خرداد از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور ادامه دارد.
هزینه این آزمون ۷۵ هزار تومان اعلام شده که از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ها قابل پرداخت است.
کارت ورود به جلسه این آزمون از روز سه‌شنبه ۲۸ خرداد بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و آزمون روز جمعه ۳۱ خرداد در شهر تهران برگز
در تاریخ 2/10/97 چهارمین جلسه ی شورای دانش آموزی در محل دفتر مدرسه برگزار گردید در این جلسه از زحمات دانش آموزان عضو شورا تشکر شد مسول کمیته ی علمی درخواست فرجه برای امتحانات نوبت دوم، همچنین تعطیلی کلاس های درس همزمان با امتحانات را خواستار شد . مسئول کمیته ی ورزشی قرار شد تا پایان امتحانات نوبت دوم ، اعلام توقف فعالیت های تربیت بدنی و ورزش را اعلام نمایند.در خاتمه نظارت بر حسن اجرای طرح مدام آذر ماه به عهده ی دانش آموزان عضو شورای دانش آموزی گ
ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان عزیز در امتحانات پایانی نیمسال اول 99-98، به اطلاع می رسانم روز چهارشنبه 11 دی حضور ندارم. هفته آینده روزهای شنبه، دوشنبه و سه شنبه حضور دارم. سایر روزهای حضور متعاقبا در وبلاگ اطلاع رسانی خواهد شد. هماهنگی از طریق ایمیل ضروریست. موفق باشید

طالع‌بینی خرداد ماه 

فال و طالع بینی، فال خرداد ماه

طالع بینی فروردین ماهشاید دوست داشتن برای عده‌ای از متولدین این ماه ایجاد دردسر کند، بنابراین اگر می‌‌بینید که توانایی تحمل دردسرهای آن را ندارید، فراموشش کنید. احتمالا در راهی که پیش می‌‌روید، دچار مشکلاتی خواهید شد ولی زود قضاوت نکنید و زود از کوره در نروید که در نهایت، تحمل این مشکلات نتیجه‌بخش خواهد بود. نظرات شما در مورد اطرافیان و دوستان نزدیک‌تان تغییر خواهد کرد. شما ا
دو روزه که امتحانات شدیدم! تمام شده، ذهنم و خودم احساس راحتی و آزادی داریم اما بدنم، معتاد به آدرنالین (epinephrine) توی خونم شده و دائم بهم آلارم میده یک کاری بکن، یک کار جالب، یک کار جدید. بدن فرق بین هیجان و اضطراب را نمی‌فهمه فقط نسبت به اون واکنش نشون می‌ده و میگه شرایط را بهتر کن. فکر می‌کنم این یکی از دلایل رقصیدن های ما بعد از امتحانات‌ و شرایط اضطراب‌آور باشه.
مدیر کل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی در تشریح دستورالعمل امتحانات پایان ترم از حذف نمره آزمون در برخی دروس خبر داد .محمد رضا آهنچیان در تشریح دستور العمل برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه ها در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹_۹۸ گفت : به دلیل فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت هایی که وجود دارد توصیه کرده ایم دانشگاه ها تا جایی که می توانند آزمون ها را به صورت الکترونیکی برگزار کنند .
وی ادامه داد : از طرفی نیز در در مناطقی از کشور که به تشخیص مرجع ذی صلا
از همان عنفوان کودکی (شما بخوانید دبستان) آدمی نبودم که در خانه درس بخوانم یا مشق بنویسم:/ امتحان هارا در نهایت بی حوصلگی میخوانم و درس هایم هم گاهی مینوشتم و گاهی نه(خداراشکر الان مشق نداریم:|) حتی یکبار امتحان ترم را در مدرسه خواندم و پاس کردم:/ و الان دقیقا نمیدانم که چگونه این همه پله ی (مثلا) ترقی را طی کرده ام:/ آن معدل های بالا .. آن نمره های درخشان .. شاید خداوند از من خوشش آمده و خواسته است که یک حالی بهم بدهد و در امتحانات امداد غیبی را به دا
برنامه امتحانات نهایی دی ماه ۹۸
برنامه امتحان نهایی سال دوم دبیرستان پایه دوازدهم دی ماه ۹۸
برنامه امتحان نهایی سال سوم دبیرستان دی ماه ۹۸
برنامه امتحان نهایی پیش دانشگاهی دی ماه ۹۸
برنامه امتحان نهایی فنی حرفه ای دی ماه ۹۸

ادامه مطلب
به نقل از سامانه مشاوره تحصیلی هیوا ، بطحایی درباره امتحانات دانش‌آموزان نیز گفت: در پایه دوازدهم چاره‌ای جز برگزاری امتحانات نهایی در موعد مقرر نداریم ولی تسهیلاتی قائل خواهیم شد. در دوره متوسطه اول و ابتدایی تصمیم خود را اعلام خواهیم کرد تا بخش‌هایی از کتاب حذف شود و امتحان از مباحثی که دانش‌آموزان گذرانده‌اند، گرفته شود.
برای مطالعه ادامه این خبر روی لینک زیر کلیک کنید :
www.heyvagroup.com/shownews2/2996/برگزاری-امتحانات-نهایی-در-موعد-مقرر.html
اگر قصد شرکت در کنکور سراسری 98 را دارید و معدل و نمرات نهایی  که در سال سومه کسب کرده اید مطلوب نبوده می توانید در ترمیم معدل شرکت نمایید.
اگر دانش آموز پایه پیش دانشگاهی و یا پشت کنکوری 98 در رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی هستید و در نمرات نهایی سال سوم دبیرستان نمرات مطلوبی را کسب نکرده اید و قصد شرکت در ترمیم معدل برای کنکور سراسری 98 را دارید این مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید . ما در این پست مشاوره ای به طور کامل در مورد شرایط ثبت نام در
از همان عنفوان کودکی (شما بخوانید دبستان) آدمی نبودم که در خانه درس بخوانم یا مشق بنویسم:/ امتحان هارا در نهایت بی حوصلگی میخوانم و درس هایم هم گاهی مینوشتم و گاهی نه(خداراشکر الان مشق نداریم:|) حتی یکبار امتحان ترم را در مدرسه خواندم و پاس کردم:/ و الان دقیقا نمیدانم که چگونه این همه پله ی (مثلا) ترقی را طی کرده ام:/ آن معدل های بالا .. آن نمره های درخشان .. شاید خداوند از من خوشش آمده و خواسته است که یک حالی بهم بدهد و در امتحانات امداد غیبی را به دا
به دلیل اسرار همه کاربران سوالات پایه نهم خرداد 88 اصفهان بر روی سایت قرار گرفت.
 امتحانات خرداد 98 امتحان قرآن پایه نهم خرداد 98 – استان اصفهان
امتحان ریاضی پایه نهم خرداد 98 – استان اصفهان
امتحان پیام‌های آسمان پایه نهم خرداد 98 – استان اصفهان
امتحان علوم پایه نهم خرداد 98 – استان اصفهان
امتحان عربی پایه نهم خرداد 98 – استان اصفهان
امتحان مطالعات اجتماعی پایه نهم خرداد 98 – استان اصفهان
امتحان زبان انگلیسی پایه نهم خرداد 98 – استان اصفهان
ام
سلام
امروز تولدمه.
و اول خرداد هم تولد وبلاگم بود. به گمانم 4 ساله شد.
و هشتم خرداد هم سالگرد اولین پیام بود. و نه ساله شد.
خرداد ماه عجیب غریبیه. خیلی شروعها و خیلی پایان ها توی این ماه اتفاق افتاده.
الان که دیگه خبری از امتحان نیست، دوست تَرِش دارم ;)
خلاصه که...
تولدم مبارک

پی نوشت:
امسال هیچ اعلام رسمی در هیچ شبکه ای نکردم. حس بهتریه... حداقل تکلیفت با یه سری آدمها روشن تر میشه :)
اطلاعیه
قابل توجه دانشجویان دروس یکپارچه سازی و نظریه زبان ها :
همانطور که در کلاس گفته شد برای هر یک از دروس فوق دو جزوه ی مشابه که مکمل یکدیگر هستند در وبلاگ بارگذاری شده است که مطالعه ی هر دو جزوه برای امتحانات پایان ترم لازم و ضروری است.
موفق باشید.
خرداد پر حادثه شروع شده است...
- پورشه هایی که می تازند...
-مسئولین سابقی که پیاپی به زن بی گناه و غیر مسلحی شلیک می کنند...
-کارت خوان هایی که گردش میلیاردی دارند..
-و...
-و...
قرار بود چرخ سانتریفیوژ بچرخد و چرخ زندگی مردم هم... اما زندگی مردم را می گیرند و پول آن ها را هم آشکارا می دزدند...
#با‌ـ‌روحانی‌ـ‌تا‌ـ1400!!
با سلام
شروع امتحانات ترم دوم از شنبه مورخ 98/2/21 ( 21 اردیبهشت ) می باشد .
برنامه امتحانات ترم دوم  سال 98 - 97 
پایه های دهم و یازدهم کلیه ی رشته ها         دانلود        دریافت
پایه سوم رشته دیزل و برق صنعتی                 دانلود          دریافت
به اطلاع همکاران گرامی می رساند نتایج نهایی امتحانات دی ماه در تمامی مقاطع از طریق سامانه فاینال قابل دریافت است و برای ارسال فارغ التحصیلی دانش آموزان متوسطه نظری و فنی تا دوشنبه 98/11/13 فرصت خواهید داشت . برای ارسال فارغ التحصیلی دانش آموزان پیش دانشگاهی فرصت تا 98/11/5 بوده و به اتمام رسیده است . 
این روزها خیلی افکار و حرف ها توی ذهنم می چرخه،حالا که بعد از سی و چند روز فشار امتحانات فرصتی برای نفس کشیدن پیدا کردم می خوام درباره اونچه توی ذهنم می گذره بنویسم تا از این حالت گمراهی در بیام،خیلی حرف دارم که بزنم یک قسمتیش رو می خواستم همین چند روز پیش بنویسم ولی صدای خرناسه هم اتاقیم اصلا نمی گذاشت تمرکز داشته باشم البته دلیل اصلی عدم تمرکزم فشار و استرس امتحانات بود!!!
ادامه مطلب
به اطلاع دانشجویان عزیز همه رشته های کارشناسی ارشد مدیریت (کسب وکار،‌ بازرگانی، دولتی،‌ کارآفرینی، فناوری اطلاعات، اجرایی و MBA) می رسانم برنامه امتحانات پایان ترم نیمسال اول 99-1398 (پاییز 98) از سوی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور اعلام شد.البته این برنامه فقط جهت برنامه ریزی اولیه است  و برنامه قطعی و موثق همان گزارش 428 (کارت آزمون) خواهد بود.
دانلود برنامه امتحانات پایان ترم پاییز 1398

نتیجه بازی من سیتی و تاتنهام از سایت بلاگ دانلود دریافت کنید.
خلاصه بازی منچسترسیتی 4
سایت عادی نظر نود با تهیه کنندگی عادل فردوسی پور و پوشش اخبار امتحانات فوتبال نتایج موجود جدول ها و ویدئوهای امتحانات لیگ ایران اروپا و دیگر نقاط. تاتنهام سر نظر برگشت مرحله یک چهارم آخرین چمپیونزلیگ با بهره 4 3 صورت ویژه دو منچسترسیتی تاتنهام شامل ویدیو ها اخبار و.
ادامه مطلب
جهت تشکیل اجتماع مردمی و نیز ایجاد پایگاه ارتباطی با مردم شریف منطقه کنار زمینه پروژه تا شروع پی ریزی ساختمان مسجد، نماز خانه ای احداث می شود.
طبق مصوبه هیئت مؤسسان در تاریخ22  خرداد 98، شروع عملیات احداث نماز خانه از شنبه 25 خرداد خواهد بود.
برای دانلود شبه سوالات نهایی پایه دوازدهم خرداد 98 رشته (تجربی،ریاضی،انسانی) روی لینک زیر بزنید
https://t.me/joinchat/AAAAAFlmaACSR3WLtXQOhA
کانال شبه سوالات نهایی خرداد 98 پایه دوازدهم (تجربی،ریاضی،انسانی)
برای دانلود شبه سوالات امتحان نهایی خرداد 98 وارد کانال شوید
http://t.me/davazdahumi
نتیجه بازی دیشب تاتنهام و منچسترسیتی از سایت بلاگ دانلود دریافت کنید.
منچستر سیتی
سایت عادی نظر نود با تهیه کنندگی عادل فردوسی پور و پوشش اخبار امتحانات فوتبال نتایج موجود جدول ها و ویدئوهای امتحانات لیگ ایران اروپا و دیگر نقاط. با گزارش ورزشکار 3 تیم منچسترسیتی با برتری 3 بریک در بر تاتنهام در احساساتی ‌ترین بازی هفته سی و چهارم لیگ بزرگ انگلیس در یک قدمی پهلوانی در.
ادامه مطلب
نتیجه بازی منچسترسیتی و تاتنهام از سایت بلاگ دانلود دریافت کنید.
نتیجه دیدار منچسترسیتی و تاتنهام تداوم ناکامی گواردیولا در اروپا
سایت عادی نظر نود با تهیه کنندگی عادل فردوسی پور و پوشش اخبار امتحانات فوتبال نتایج موجود جدول ها و ویدئوهای امتحانات لیگ ایران اروپا و دیگر نقاط. اخبار بازی ها نقشه بازی ها و ویدیوهای تیم انگلیس لیگ انگلیس لیگ.
ادامه مطلب
به دلیل امتحان کنکور سراسری ابلاغیه ای از طرف دانشگاه جامع مبنی بر تغییر برنامه امتحانات معارف و دروس مهارت مشترک صادر گردیده است که این نغییرات به شرح زیر می باشند:
اندیشه اسلامی (1) 98/3/18 ساعت 16-14
اخلاق اسلامی 98/3/20 ساعت 16-14
دانش خانواده وجمعیت 98/3/21 ساعت 16-14
مهارت ها و قوانین کسب وکار 98/3/23 ساعت 16-14
اندیشه اسلامی(2) 98/3/18 ساعت 16-14
تاریخ تحلیلی صدر اسلام 98/3/20 ساعت 16-14
انقلاب اسلامی 98/3/21 ساعت 16-14
تفسیر موضوعی قرآن کریم 98/3/23 ساعت 16-14
مهارت های مسئله یابی
جهت دریافت فایل اینجا کلیک کنید.حجم: 128 کیلوبایتتوضیحات: با سلام و خدا قوت خدمت همکاران ارجمند، فایل مربوط به شاخص های ارزیابی سه ماهه (فروردین-اردیبهشت و خرداد) 1398 خدمتتان ارسال می گردد. ضمناً در سایت همگام نیز بارگذاری شده است.
.
این هوا جان میدهد برای اینکه بروی در کوچه ها و خیابان آهسته و آرام قدم بزنی و لذتش را ببری. یا اینکه بروی در بالکن خانه فرشی کوچک و پا نخورده پهن کنی، ژاکتی نه چندان کلفت اما گرم بپوشی، لیوانِ نیم پُر چای را در دست راستت بگیری و با دست چپ هوایش را داشته باشی که نریزد و آرام یک گوشه بنشینی و کتاب بخوانی!
از آن کتاب های رمان فانتزیِ کاهیِ سبکِ خوش بو و خوش خط! آنهایی که خیالت را پرواز میدهد و فکرت را عمق! آنهایی که وقتی دستت میگیری نمیتوانی زمین بگ
در ۱۹ خرداد ۹۴ بهرام نورایی آلبوم اشتباه خوب رو توئیت کرد. تا اینکه در ۲۶ خرداد اعلام کرد که آلبوم اشتباهخوب با ۱۶ آهنگ و آهنگسازی مهدیار آقاجانی در ۱۳ تیر ۹۴ منتشر خواهد شد آلبوم برای فروش در آمازون قرار گرفته این آلبوم یکی از بهترین و بزرگترین آلبوم های موسیقی رپ فارسی است است،که شبیه به یک فیلم نامه می باشد و دارای چند بخش و یک استایل چند بعدی است.
به دلیل امتحان کنکور سراسری ابلاغیه ای از طرف دانشگاه جامع مبنی بر تغییر برنامه امتحانات معارف و دروس مهارت مشترک صادر گردیده است که این تغییرات به شرح زیر می باشند:
اندیشه اسلامی (1) 98/3/18 ساعت 16-14
اخلاق اسلامی 98/3/20 ساعت 16-14
دانش خانواده وجمعیت 98/3/21 ساعت 16-14
مهارت ها و قوانین کسب وکار 98/3/23 ساعت 16-14
اندیشه اسلامی(2) 98/3/18 ساعت 16-14
تاریخ تحلیلی صدر اسلام 98/3/20 ساعت 16-14
انقلاب اسلامی 98/3/21 ساعت 16-14
تفسیر موضوعی قرآن کریم 98/3/23 ساعت 16-14
مهارت های مسئله یابی
روش های کاهش اضطراب امتحان
بهترین راه برای کاهش اضطراب در ایام امتحانات زدن تقویم امتحانات به دیوار اتاقه چون برگزاری امتحانات در دانشگاه مثل دوران دبیرستان شکل منسجمی نداره و آزمون‌ها در تاریخ‌ها و ساعات پراکنده برگزار می‌شن.همچنین سعی کنید تو ایام فرجه‌ها به خوبی برای امتحان آماده بشین و مطالب رو برای شب امتحان نذارین و برای ایام امتحانات برنامه از پیش تعیین شده‌ای داشته باشین.  دانشجوها می‌تونن تو یکی از شبکه‌های اجتماعی که حضور
سلام
مراحل انجام ثبت تغییر رشته در سناد برای پایه دهم به شرح ذیل می باشد: 
1- ابتدا باید وارد سناد شده و از یخش لیست دانش آموزان بر روی عنوان تغییر رشته دانش آموزان کلیک نمایید. 
2- سال تحصیلی را انتخاب و بر روی درخواست تغییر رشته کلیک نمایید. 
3- کد ملّی دانش آموز را وارد نموده و با مشاهده نام دانش آموز در قسمت انتخاب رشته جهت تغییر شاخه، رشته و نوع تغییر را انتخاب کنید.
4- بعد از ثبت نام دانش آموز باید منتظر شد تا مسئول مربوطه آن را تأیید نمایید.
5-
امتحانات نوبت اول دانش آموزان در حالی به پایان رسید که در این بین سه نفر از برگزیدگان مدرسه بوعلی که در امتحانات نمرات برتر را کسب کرده بودند در جشن پیروزی انقلاب تقدیر شدند.
۱. ابوالفضل محمد علیپور ؛ پایه هفتم ، معدل ۲۰۲. مرتضی باختر ؛ پایه هشتم ، معدل ۱۸.۹۳ ۳. علی محمدی ؛ پایه نهم ، معدل ۱۹.۳۶
آغاز ثبت نام کلاس های جبرانی و واحد های ماده در تابستان 98

توضیحات :
کسانی که در امتحانات خرداد ماه دروس مردودی دارند می توانند با مراجعه به مدرسه و انتخاب واحد دروس خود با حداکثر 35 واحد بصورت 10 واحد حضوری و 25 واحد غیر حضوری اقدام نمایند.
لازم بذکر است واحد های حضوری شامل نمره مستمری نیز خواهد بود و در نتیجه ی نمرات نقش بسزایی خواهد داشت(در واحد های غیر حضوری نمره مستمری وجود ندارد و هر آنچه در نمره  پایانی اخذ شود ثبت خواهد شد )

لازم بذکر است

«کنکور از ۸۰ درصد کتاب‌های درسی پایه دوازدهم است»
‏معاون وزارت آموزش و پرورش: امتحانات پایه دوازدهم حضوری خواهد بود، حجم امتحانات نیز ۸۰ درصد محتوا با ۲۰ نمره خواهد بود و ۲۰ درصد هم نمره اختیاری است تا آموزش‌های ارائه شده دوره ⁧‫کرونا‬⁩ هم ترتیب اثر داده شود.
دسترسی به نمونه سوال امتحان نهایی یک راه تاثیرگذار جهت افزایش نمره شما در طول امتحانات پایانترم می باشد.

کلاسند نمونه سوالات سال های گذشته امتحان نهایی را برای شما عزیزان آماده کرده است.
دانلود نمونه سوالات امتحان نهایی از کلاسند
دسترسی به نمونه سوال امتحان نهایی یک راه تاثیرگذار جهت افزایش نمره شما در طول امتحانات پایانترم می باشد.

کلاسند نمونه سوالات سال های گذشته امتحان نهایی را برای شما عزیزان آماده کرده است.
دانلود نمونه سوالات امتحان نهایی از کلاسند
با سلام و احترام : 
جلسه ى دیدار با اولیا فردا سوم اردیبهشت ماه از ساعت  ٧:٣٠ الى ٨:٣٠ در کلاس برگزار مى شود 
شرکت در این جلسه با توجه به اهمیت آن الزامى است 
خلاصه اهم عناوینى که مطرح خواهد شد:
امتحانات نهایى نوبت دوم و ارائه برنامه امتحان
امتحانات میان نوبت دوم ( معرفى )
و نحوه ى تاثیر آن در ترم
کارنامه ى  انضباطى و 
کارنامه درسى تا آخر فروردین
برگزارى کلاسهاى فوق برنامه با توجه به درخواست اولیا
آشنایى با مدارس متوسطه
بررسى نکات ضعف و قوت دان
بوی ماه امتحان آید همی
یـاد یـار نامهربان آید همی
خرداد ماه
فصل امتحانات پایان ترم فرا رسید. همچون گذشته در ایام سخت امتحانات پایان
ترم در گروه آموزشی گزینه ارشد  با شما خواهیم بود تا پشتیانی برای مشکلات
بیشمار دانشجویان باشیم.
با
آرزوی موفقیت برای همه دانشجویان عزیز، تجربیاتی هر چند اندک اما مهم را
در وبلاگ خواهیم نوشت. علاوه بر این وبلاگ محقر؛ در کانال و گروههای تلگرام
گزینه ارشد نیز در خدمت دانشجویان عزیز سراسر کشور خواهیم بود.
https://
بوی ماه امتحان آید همی
یـاد یـار نامهربان آید همی
خرداد ماه
فصل امتحانات پایان ترم فرا رسید. همچون گذشته در ایام سخت امتحانات پایان
ترم در گروه آموزشی گزینه ارشد  با شما خواهیم بود تا پشتیبانی برای مشکلات
بیشمار دانشجویان باشیم.
با
آرزوی موفقیت برای همه دانشجویان عزیز، تجربیاتی هر چند اندک اما مهم را
در وبلاگ خواهیم نوشت. علاوه بر این وبلاگ محقر؛ در کانال و گروههای تلگرام
گزینه ارشد نیز در خدمت دانشجویان عزیز سراسر کشور خواهیم بود.
https:
با توجه به فرارسیدن تعطیلات
پیش‌روی عید فطر و نیمه خرداد، پیش‌بینی فعالان بازار مسکن این است که در
خرداد ماه با افت قابل‌توجه معاملات روبرو شویم.

رشد ۱۲/۵ درصدی قیمت مسکن در اردیبهشت ماه سبب شده معاملات در روزهای سپری شده از خرداد ماه پرتعداد نباشد.
به گزارش تجارت‌نیوز، سامانه
اطلاعات
ادامه مطلب
خردادِ پر حادثه، خردادِ پُر شور، خردادِ پر خاطره...
ماهِ خاطرات، خردادِ مُخاطرات، خرداد‌ِ خونِ دل... خرداد که می‌‌رسد، دل پَر می‌‌کشد به روزهای پُر امید، روزهای پُر نشاط، پَر می‌‌کشد به آسمانِ رویا، رویای آزادی. دل پر می کشد به هوایی که قرار بود نفس کشیدن آسان‌‌تر باشد...
روزهای جَدَل برای جامعه ی مدنی. روزهای میتینگ‌‌های سیاسی، لبخندهای مرموزِ دموکراسی، گریه های از سرِ شوق، خنده‌‌های از سر ذوق...
روزنامه‌‌های دوم خردادی، شهیدانِ را
جزوه فیزیک دهم تجربی در ادامه مطلب....
درباره جزوه فیزیک دهم تجربی به همراه نکاتی درباره ی روش مطالعه ی فیزیک
در ادامه مطلب برای شما دانش اموزان پایه دهم، جزوه فیزیک دهم تجربی به همراه نمونه سوالات تستی را گردآوری کرده ایم که می توانید آن را در همین مطلب بصورت مستقیم و رایگان دانلود کنید.
این جزوه 4 فصل فیزیک دهم تجربی را شامل می شود و تمامی نکات این 4 فصل را در بر میگیرد. جزوه فیزیک دهم تجربی که برای شما دانش اموزان گردآوری کرده ایم تمامی مسائ
امتحانام چندروزیه تموم شده.خداروشکر،عالی گذشت‌.بااینکه حجم مباحث خیلی زیادبود و اونقدری سرم شلوغ بود که وقت نفس کشیدن نداشتم،اما ب خوبی وخوشی گدشت.هم نمراتم خوب شد هم درسی رونیفتادم!'برای درس تغذیه حدود۴۰نفرافتادن(نمره قبولیش دوازدهه) !امامن۱۶شدم یا تشخیص۱۸ونیم،آسیب عملی ب اون سختی۱۹
هیچ چیزی نمیتونم بگم جزاینکه کارولطف خدابوده.واقعا فکرنمیکردم اینقدرخوب بتونم ازپسش بربیام.حتی احتمال میدادم بیفتم!
چیزی که اخیرا متوجهش شدم، بودن یک چ
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
بورس
شرکت بورس تهران از برنامه افزایش سرمایه ۳۳ درصدی از دو محل سود و اندوخته خبر داد .افق کوروشفروشگاه های زنجیره ای افق کوروش صورت های مالی حسابرسی شده ۱۲ ماهه سال
گذشته را منتشر و رشد ۳۳۶ درصدی سود را نسبت به مدت مشابه سال قبل به ثبت
رساند.
غویتا
شرکت ویتانا که سال ۸۷ به دلیل عدم رعایت مقررات ناشران از بورس کارت
قرمز گرفت و با توجه به تغییر مالکیت و سیاست‌های اصلاحی، ۲۴ دی سال ۹۶ در
تابلوی پایه فرابورس درج و از خرداد سال گذشته نیز سهام آ
روال اداری ثبت نام دانشجویان قبولی جدید (کنکور فراگیر) به شرح ذیل می باشد:✅1- ثبت نام اینترنتی در سامانه گلستان✅2- ثبت نام حضوری در دانشگاه محل قبولی و تحویل اصل مدارک به دانشگاه✅3- پرداخت شهریه ثابت ترم یک✅4- انتخاب واحد ترم یک✅5- شرکت در کلاسهای ترم✅6- پرداخت شهریه دانشپذیری (احتمالا در اردیبهشت ماه)✅7- پرداخت شهریه متغیر ترم (در اواخر ترم)✅8- انتخاب حوزه آزمون  در اردیبهشت ماه (انتخاب هر شهر دلخواه)✅9- کارت ورود به جلسه آزمون✅10- امتحانات پا
‏«کنکور از ۸۰ درصد کتاب‌های درسی پایه دوازدهم است»
‏معاون وزارت آموزش و پرورش: امتحانات پایه دوازدهم حضوری خواهد بود، حجم امتحانات نیز ۸۰ درصد محتوا با ۲۰ نمره خواهد بود و ۲۰ درصد هم نمره اختیاری است تا آموزش‌های ارائه شده دوره ⁧‫کرونا‬⁩ هم ترتیب اثر داده شود.
توجه                                     توجه

فرصت محدود
به مناسبت ایام امتحانات و امتحان ما برای شما هدیه گران بها در نظر گرفته ایم.

به مناسبت فصل امتحانات هدیه داریم هدیه به شرح ذیل است:
با ثبت سفارش هر سی صفحه(جایگزین پنجاه صفحه)شش صفحه(جایگزین پنج صفحه) از ما هدیه بگیرید و رایگان تایپ میکنیم و یا براتون پاورپینت میسازیم.

مهلت محدود و این هدیه تکرار نشدنی 
پس دست بجنبون روی لینک کلیک کن 
و سفارش بده .
https://www.instagram.com/taip_arzan/
 فقط و فقط تا پایان
قرار نبود دوم خرداد اینقدر غمگین باشه، منظورم اینه قرار نبود با سالگردش غمگین‌تر شیم،‌ قرار بود حال‌مون توی سالگردش بهتر باشه،‌ توی تقویم ببینیمش و بخندیم... حیف!متولدین خرداد ۷۶ الان ۲۲ سال‌شونه و در آستانه کسب مدرک کارشناسی هستن؛ یه سری شون ازدواج کردن و حتی بعضیاشون بچه دارن... این موقع‌ها آدم می‌فهمه چقدر پیر شده.بعد از مدت‌ها کتابخونه رو‌ مرتب کردیم. با گرون شدن کاغذ فهمیدیم‌ باید خیلی بیشتر قدر کتاب‌هامون رو بدونیم. و من کلی کتا
داشتم کمد لباسامو تمیز میکردم یه چیز مدال مانند شبیه این چیزایی ک سر آستین یا گوشه پایین مانتو میدوزن پیدا کردم خیلیییی عجیب بود تا به حال ندیده بودمش و در کل کلی سوپرایز شدم روش نوشته بود gemeni یعنی جوزا یا خرداد خودمون پشتشم نوشته اینتلیجنت با نماد ماه جوزا سوپرایزش اینجاس ک من خرداد بدنیا اومدم عجیب نیس؟مطمئنم ک واسه هیچ کدوم لباسام نیس از کجا اومده خدا عالمه:)هنوزم ک بش نگاه میکنم مث یه سکه ی شانس تو فیلما میمونه برام عجیب و جذاب محسور کنن
روزای بعد امتحان رو دوست دارم، به چند دلیل. یکی این که فی النفسه "روز بعد امتحان" شیرینه بدون هیچ افزودنی! دوم این که تو دوره امتحانات، خونه به فاجعه آمیزترین حالت خودش میرسه و همش اینو به خودم میگم "تحمل کن ارکیده، ۲ روز دیگه تموم میشه، همه جا رو میسابیم!" و بعد امتحانات، دلم حال میاد! همه جا برق میافته. سوم این که وقت بایگانی جزوات و کتاب های درسیه‌‌، و کیفش از وصف خارجه :)) مورد آخرم این که، تابستونه... خدای من! تابستون شیرین و گرم و کلافه کننده!
دانلود سوالات ریاضی هشتم خرداد 97-98
در این مطلب از وبلاگ براتون سوالات امتحان ریاضی یکی از مدارس اصفهان رو آماده کردم که سوالات خوبیه و می تونید در ادامه مطلب دانلود کنید.
جهت دانلود روی لینک زیر کلیک کنید.
حجم: 535 کیلوبایت

دانلود

امیدوارم نمونه سوالات خوبی باشه براتون.
بسمه تعالی
خلاصه دوجلسه دی ماه شورای دانش آموزی آموزشگاه نیایش  که در تاریخ های 98/10/1 و 98/10/22 در نماز خانه آموزشگاه برگزار شد ، از این قرار می باشد :
1) با توجه به فصل امتحانات انجمن علمی آموزشی و مهارتهای زندگی برآن شدیم که علاوه بر ارائه مطالب مشاوره ای تغذیه ، چگونگی بهبود مطالعه ، ساعات خواب و ....... را در مراسم صبحگاه ، اختصاص ساعات تفریح به مطالعه ، و برقراری کلاس های کمک درسی ، و کمک  دانش آموزان قوی تر در دروس مشکل و......
2) برنامه ریزی جهت برگ
بسمه تعالی
جلسه در نماز خانه آموزشگاه در ساعت 11 برگزار شدهکه مصوبات جلسه از این قرار است:
1- با توجه به فصل امتحانات انجمن مهارتهای زندگی و انجمن علمی و آموزشی تهیه تراکت و نصب در سالن امتحانات و پانل ها جو را برای دانش آموزان مساعد کردند .همچنین اختصاص بخش دانستنی های صبحگاه به مواردی از جمله تغذیه مناسبت فصل امتحانات ، موارد بهداشتی ، زمان مطالعه ، زمان خواب و ......
1- با توجه به در پیش بودن 9 دی روز بصیرت کلیه اعضای شورای دانش آموزی اعلام آمادگ
ضمن عرض تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، به اطلاع می رساند به منظور تسهیل حضور دانش‌آموزان در مراسم تشییع و مجالس ترحیم این مجاهد فی سبیل‌الله و الگوی تمام عیار هویت اسلامی، ایرانی و انقلابی و همرزمان شهیدش، امتحانات روزهای دوشنبه و سه‌شنبه 16 و 17 دی لغو شده و به ترتیب به روزهای شنبه و یکشنبه 21 و 22 دی ماه موکول می شود.
ومن ا... التوفیق
ثبت‌ نام آزمون زبان msrt خرداد ماه 98 ، از ساعت 14 روز یکشنبه ۲۲ اردیبهشت آغاز شده و تا روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت‌ ماه ادامه خواهد داشت . به نقل از سایت مشاوره آزمون های زبان هیوا ، آزمون MSRT خرداد ماه 98 در روز سه شنبه 21 خرداد در شهرهای تهران ، تبریز ، بابلسر ، بیرجند ، اصفهان ، اراک ، اردبیل ، اهواز ، ایلام ، رشت ، زاهدان ، خرم‌ آباد ، سنندج ، شیراز ، کرمان ، کرمانشاه ، کیش ، قم ، قزوین ، گرگان ، مشهد ، یزد ، همدان برگزار خواهد شد . این آزمون برای دانشجوی
سوالات فصل به فصل علوم هشتم با جواب
نمونه سوالات علوم هشتم PDF
فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت
نام درس : علوم | موضوع : نمونه سوال | نویسنده : –
منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : پایه هشتم

نمونه سوالات علوم هشتم فصل به فصل : امروزه با نزدیک شدن به امتحانات دانش آموزان نگران سختی یا آسانی امتحانات هستند . ما برای شما مجموعه ای از نمونه سوالات فصل به فصل علوم هشتم را قرار داده ایم که شما عزیزان میتوانید با دریافت نمونه سوالات علوم ه
چند روز است که خیلی ناراحتم چون چند روز دیگر امتحانات اردیبهشت ماه برگزار میشه جهت امادگی دانش اموزان برای امتحانات خردادماه ولی چند تا دروس است که هنوز درس های ان تموم نشده مثل علوم و مطالعات اجتماعی و عربی و لی با این حال عربی و مطالعات اسونه ولی علوم من نمیدونم که چرا معلم علوم درس هایش رو زود تموم نمی کنه تازه با ریلکس درس رو میده تازشم سه تا فصل علوم رو امتحان نگرفته بعد من چطور همه فصل ها رو مرور کنم خدایا به من کمک کن کسی حال من رو نمی دو
زمان برگزاری آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم ( msrt ) خرداد 1398 به دلیل تغییر زمان کنکور ارشد 98 و همزمانی با آن تغییر یافت . به نقل از سایت مشاوره آزمون های زبان هیوا ، متن اطلاعیه سامانه آزمون زبان MSRT به شرح زیر است ، ضمن ابراز تاسف و همدردی با هموطنان عزیزی که در اثر جاری شده سیل اخیر در بخش هایی از شهرها و استان های کشور دچار آسیب شده اند بدین وسیله به اطلاع داوطلبان می رساند به علت تغییر تاریخ آزمون سراسری کارشناسی ارشد به تاریخ های 23 و 24 خرداد آز
سلام علیکمطاعاتتون قبول
به اولین روز از خرداد ماه 1398، خوش اومدید...
خردادی ها، تولدتون مبارک
به قول شاعر:
ماه خرداد بر تو فرخ بادآفرین باد بر مه خرداد
ماه خرداد سالها برای همه ما ماه استرس زائی بوده اما الان دیگه نه...تازه می بینم ماه قشنگیه(لبخند) البته به پای اردیبهشت که نمی رسه و البته هیچ ماهی، اردیبهشت نیست(لبخند)عرض کنم که جواب مسابقه روز قبل:"محبوبترین بندگان در پیشگاه خداوند،
بنده اى است که خداوند به تسلّط بر نفسش او را یارى داده،
پس ا

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
همیشه به خودم میگفتم استرس امتحان و آزمون اونقدر فراگیر نیست که در موردش بحث میشه، کنفرانس و همایش برگزار میشه و مقالات مختلف و کتاب های متنوع نوشته میشه و راهکارهای اصولی و بعضا ناکارآمد براش داده میشه.
اما طی یه مدت گذشته متوجه شدم برخلاف اون چیزی که تصور میکردم خیلی از دانش آموزان و دانشجویان ما درگیر این استرس امتحان هستن، اون هم به شدت
اینکه چه مسئله ای باعث میشه دانشجو به خاطر یک درس جبرانی که نمره ش تاثیری هم در معدلش نداره اینقدر حرص
در برنامه خندوانه 11 خرداد چه گذشتبرنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 11 خرداد 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان شبی متفاوت و شلوغ را در خندوانه سپری کرد. ارژنگ امیرفضلی که چند شبی است در خندوانه حضور دارد شب گذشته نیز مهمان این برنامه بود و رامبد جوان را در اجرا همراهی میکرد. بهزاد قدیانلو و محمد معتضدی که با عنوان گروه صدا سیما در بخش خنداننده شو حضور داشتند در این برنامه از خندوانه اجرای متفاوتی را به نمایش گذاشتند.
ادامه
چند روز است که خیلی ناراحتم چون چند روز دیگر امتحانات اردیبهشت ماه برگزار میشه جهت امادگی دانش اموزان برای امتحانات خردادماه ولی چند تا دروس است که هنوز درس های ان تموم نشده مثل علوم و مطالعات اجتماعی و عربی و لی با این حال عربی و مطالعات اسونه ولی علوم من نمیدونم که چرا معلم علوم درس هایش رو زود تموم نمی کنه تازه با ریلکس درس رو میده تازشم سه تا فصل علوم رو امتحان نگرفته بعد من چطور همه فصل ها رو مرور کنم خدایا به من کمک کن کسی حال من رو نمی دو
آیا می دانید آزمون هدیه دوم دبستان از مطالب چه مقطعی و از چه مباحثی است؟
این آزمون طبق تصویر زیر، از دروس ریاضی، علوم و فارسی دوم دبستان است و کل کتاب را در بر می‌گیرد.همان‌طور که مشخص است مدت زمان کل آزمون 35 دقیقه بوده و زمان اختصاص یافته به هر درس به صورت زیر است:ریاضی: 15 دقیقهعلوم: 10 دقیقهفارسی: 10 دقیقهبا توجه به پشت سر گذاشتن امتحانات ترم دوم و به یاد داشتن مطالب، حتما آزمون خوب و موفقیت‌آمیزی را پشت سر خواهید گذاشت.برای از یاد نبردن مطا
آدم تا خودش تنهاست غمی نیست، مسئولیتی و تعهدی ندارد اما وقتی‌ها صدای نفس کشیدن‌های دور و اطرافمان زیاد می‌شود انگار یک عده آدم نشسته‌اند روی سرِ کچل ما و دائما با موچین هر مویی که امکان وجود می‌یابد از جا می‌کنند.
این یک بد خوب است، بد است چون چهارچوبی بر سرت می‌آید و استرسی که نکند حرف اشتباهی بزنم و خوب است که حواسم را جمع می‌کنم چرت و پرتی ننویسم.
خوابیدم و گفتم اگر بلند شوم دیگر فیلم نمی‌بینم ولی بیدار شدم و قسمت جدید avengers را دیدم. نه
طبق پیش بینی نرم افزار که تصاویر آن در ادامه آمده است:
هلال در غروب روز سه شنبه مصادف با 29 رمضان و 14 خرداد ماه وضعیت خوبی خواهد داشت و قابل رویت است و بنابراین روز بعد یعنی چهارشنبه 15 خرداد اول شوال و عید فطر است. 
تصویر دوم وضعیت رویت پذیری در روز 13 خرداد را غیر ممکن پیش بینی میکند.
تصویر دوم:
آذر با شهریور = نیروبخش 
آذر با مهر =لذت بخش 
آذر با ابان = کارد و پنیر 
آذر با آذر = لذت توام با آشوب 
آذر با دی = مغایرت زیاد 

دی با فروردین =با جدل 
دی با اردیبهشت = زندگی با آینده ای زیبا 
دی با خرداد  =  پیوندی سخت 
دی با تیر =پیوندی با شکوه 
دی با مرداد = اختلاف زیاد 
دی با شهریور = عجیب 
دی با مهر = برنده ای ندارد 
دی با ابان = خیلی عجیب 
دی با آذر = نامناسب 
دی با دی = طولانی و پا برجا 
دی با بهمن = کمی مخوف 
دی با اسفند =عشقی و شهوانی 

بهمن با ار
همایش نظریه قانون اساسی کارل اشمیت، ۲۰ و ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ در پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می توانند تا تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ازطریق رایانامه schmittconstheory@gmail.com اقدام به ثبت نام نمایند. به شرکت کنندگان، گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.
سلام...نمیدونم  چی بگم والا ... بازم  امتحانا من و از زندگی  انداخت  ولی به هر طریقی بود  بالاخره  این ماه  لعنتی هم تموم شد اما  طی  چنتا پست  بعدی  مطالبی که  میخواستم  ماه  پیش  منتشر کنم رو  با عنوان خرداد عقب افتاده  آپلود میکنم  که در حق این  ماه  مظلوم   هم  ظلم  نکرده  باشم ...

همایش نظریه قانون اساسی کارل اشمیت، ۲۰ و ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ در پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می توانند تا تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ازطریق رایانامه schmittconstheory@gmail.com اقدام به ثبت نام نمایند به شرکت کنندگان، گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.
به اطلاع همکاران گرامی می رساند گواهینامه های پایان دوره ی  آموزشگاه های زیر آماده ی تحویل می باشد و همکاران گرامی می توانند جهت دریافت به کارشناسی سنجش مراجعه فرمایند :
1-  رزمندگان با کد 95083973 خرداد 98-97
2-  بزرگسالان شهید رفیع پور با کد 80191601 خرداد 98-97
3-  رزمندگان اسلام  با کد 95124393 خرداد 98-97

4-  امام علی ع با کد 80194607 خرداد 98-97
5-  حبیب ابن مظاهر با کد 80192901 خرداد 98-97

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها